Gwarancja najniższej ceny.

Regulamin promocji "Gwarancja najniższej ceny"

Organizatorem programu „Gwarancja najniższej ceny” jest firma 3athlete.pl znajduja się na ul. Rakoczego 7, 80-288 Gdańsk, NIP 5832763751.

Program został stworzony w celu zapewnienia klientom Sklepu 3athlete najniższych cen na rynku oraz przedstawienia najlepszej oferty.

Powyższym programem objęte są wszystkie artykuły znajdujące się w dziale Triathlon. Warunkiem skorzystania z programu jest zakup produktów w naszym sklepie stacjonarnym w Gdańsku.

Program „ Gwarancja najniższej ceny” gwarantuje wszystkim klientom dokonującym zakupu produktów w sklepie 3athlete, że w przypadku wykrycia lepszej / tańszej oferty na dany produkt w innym sklepie działającym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, który znajduje się w ofercie 3athlete oraz przedstawienia oferty w sklepie stacjonarnym, sprzedawca zaproponuje kontr ofertę, która powinna być taka sama, bądź niższa na dany produkt. Odnośnikiem ceny jest suma składowa produktu + koszt dostawy. Przez pojęcie "taka sama oferta" rozumie się ofertę: - tej samej marki, modelu, parametrów, - z takimi samymi warunkami gwarancji i dostawy, - cena końcowa liczona jest w następujący sposób: produkt + koszt dostawy.

Za znalezienie oferty o niższej cenie, uważa się przedstawienie linku internetowego do produktu w innym sklepie, na podstawie którego można stwierdzić, że produkt wraz z kosztem przesyłki kurierskiej, o określonych parametrach jest dostępny w danym dniu w niższej cenie, niż cena którą tego samego dnia oferuje 3athlete. Cenę można sprawdzić na miejscu w sklepie na tablecie, który znajduje się przy ladzie sklepowej.

Dowód otrzymania niższej ceny w innym sklepie powinien być przedstawiony sprzedawcy w sklepie stacjonarnym. Sklep 3athlete zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku treść zmian zostanie zamieszczona na stronie sklepu 3athlete.

2017/07/05 @ 6:11